HUMVEE
Úvodní strana
Novinky
Nabourané Hummery
Hummer DVD
Hummer články
Prodejci v ČR
Diskuze - napište!
Hummer věci na prodej
Odkazy
Kontakt
optimalizováno pro:
Internet Explorer 6
s rozlišením 1024x768

Dnešní datum:

Foto měsíce Září

foto měsíce zaří

Fotku tohoto měsíce představuje bezesporu originální tuning Hummeru H2.
foto měsíce:
leden únor březen duben květen červen červenec srpen září


Vítejte na největším českém webovém portálu Hummer-Humvee, od začátku roku 2004 s novým vzhledem a uspořádáním.

Informace o jednotlivých modelech Hummer, vozů firmy American Motor General Corporation, nově v kooperaci s Generals Motor Conrporation, největším americkým výrobcem aut na světě, v případě nových modelu Hummer H2, H3, atd., naleznete na odkazové liště nahoře. Některé údaje, jako novinky, společné všem modelům, dále diskuzní fórum, různé články z internetu, časopisů, apod. pak v tabulce nalevo.

Nepřehlédněte rubriku Novinky - dění okolo Hummeru ve světě a doma, navštivte diskuzní fórum, pokud byste rádi shlédli nějaké videa, apod. : podívejte se na novou verzi Hummer CD a nově taky Hummer DVD, nabízené zde na webových stránkách Hummer-Humvee.

Hummer-Humvee si klade za cíl vytvořit komplexní web, obsahující technické i jiné údaje všech modelů Hummer, informovat o celkovém dění ve světě, jakož i doma v republice. Obsah, nebo formu máte ovšem možnost změnit i vy...dejte svůj návrh do diskuzního fóra. Změna oproti dřívějši verzi znamená zrušení možnosti stahování videa, spořičů a podobně, všechno toto, je nabízeno na Hummer DVD (4GB). Uvedeny jsou pouze odkazy na originální umístění. www.HUMMER.zde.cz vám přeje příjemnou zábavu.

>>>Novinky

Vytvořeno 2004, Jakub Herman, hummer@volny.cz